Marpress

Ecommerce

Wydawnictwo Marpress - najstarsze wydawnictwo na Pomorzu! 📖 Jak sami o sobie mówią: "wydajemy książki, które sami chętnie czytamy".
W przygotowanie wkładają całe serce, a wiara w moc literatury sprawia, że naprawdę zależy im, aby Polacy i Polki czytali.

Rozwiązania:

  • Kampanie reklamowe Facebook Ads
  • Kampanie Google Ads
  • Sklep online

Social media

W obrębie social mediów stworzyliśmy odpowiadające identyfikacji i key visualowi grafiki, które znajdują szerokie wykorzystanie w materiałach webowych jak i drukowanych. Są przede wszystkim używane w kluczowych postach reklamowych dla budowania świadomości, poprzez system Facebook Ads.

Sprawdź profil:

Kampania reklamowa

Facbook Ads & Google Ads

Dla wydawnictwa Marpress prowadzimy dedykowane kampanie wizerunkowe, tworząc wśród fanów świadomość marki. Promujemy także kluczowe treści, które osiągają ponadprzeciętne zasięgi i generują pożądane interakcje. Dodatkowo, prowadzimy kampanie sprzedażowe Facebook Ads promujące serię wydawniczą Bałtyk, natomiast w Google Ads, promujemy księgarnię.

Sklep internetowy

Użyteczność ponad wszystko

Projektując nową szatę graficzną dla sklepu internetowego Marpress skupiliśmy się na takim układzie i wyświetlaniu, które będzie czytelne i użyteczne dla użytkowników.

Zadbaliśmy o odpowiednie rozmieszczenie elementów w karcie produktu, intuicyjny układ koszyka zakupowego i formularza zamówień, a także – od strony samego klienta – o prosty w obsłudze panel administracyjny, oparty o system Woocommerce, dający wiele możliwości rozbudowy i edycji w przyszłości.

Design

Projekt bazuje na dotychczasowej, znanej już odbiorcom, identyfikacji wizualnej. Oszczędny dobór kolorystyki, prosta typografia i intuicyjna nawigacja są dobrym uzupełnieniem okładek książek, które w końcu grają tu „pierwsze skrzypce”.

Wersja mobilna

Naturalnie, nie zapomnieliśmy także o użyteczności i designie w wersji mobilnej, która jest dostosowana do wszystkich dostępnych urządzeń i najczęściej używanych przeglądarek.
Doskonałe dopasowanie w połączeniu z estetycznym wyglądem, umacnia budowaną markę, gwarantuje bezproblemowe poruszanie się po stronie i bezpieczne zakupy.