Deska Projekt

Chcesz dostawać informacje o nowych wpisach?
Wpisz swój adres e-mail.

[email-subscribers-form id="1"]

Piksel Facebook – jak zainstalować?

Piksel lub pixel Facebooka, znany również jako piksel Meta, jest narzędziem analitycznym, które pozwala mierzyć efektywność reklamy, śledząc działania użytkowników na witrynie internetowej. Dzięki temu możesz lepiej zrozumieć, jak odwiedzający interakcjonują z Twoją stroną. Piksel Facebooka to klucz do optymalizacji kampanii reklamowych i zwiększenia ich skuteczności.

19 marca 2024 r.

Optymalizacja SEO i UX, czyli jak pisać teksty do Internetu

Treści marketingowe mają sprzedawać. Dlatego powinny być łatwe do znalezienia przez Internautę i dostarczać mu informacji, jakich w danej chwili potrzebuje. Jak przygotować takie treści? Wystarczy zadbać o ich optymalizację pod kątem UX oraz SEO. Wydaje się proste? Sprawdź, jak to wygląda w praktyce.

5 marca 2024 r.

SEO dla e-commerce – czy warto się pozycjonować? – Maciej Janakowski

Naszym gościem w studiu jest Maciej Janakowski - ekspert SEO w ProjectUP. W rozmowie z Bartkiem Manickim zdradza jak skutecznie rozpocząć działania optymalizacyjne oraz czego nie robić, aby nie wypaść z łask wyszukiwarki Google. Dowiesz się również czym różni się optymalizacja SEO od płatnych kampanii reklamowych. Zapraszamy do posłuchania!

25 października 2023 r.

Chcesz dostawać informacje o nowych wpisach?
Wpisz swój adres e-mail.

[email-subscribers-form id="1"]