Deska Projekt

Chcesz dostawać informacje o nowych wpisach?
Wpisz swój adres e-mail.

Loading

Marketing w B2B. Jak robić to dobrze?

Debiut Krzysztofa, naszego sales managera w najnowszym odcinku!
Krzysztof podzieli się swoim 10-letnim doświadczeniem w sprzedaży B2B i opowie o najczęściej popełniane błędy w marketingu B2B, jak się zmienił proces zakupowy, kiedy marketing B2B ma szansę się zwrócić?


Zapraszamy! :)
Bartosz Manicki

Bartosz Manicki

10 czerwca 2022 r.

Content marketing w międzynarodowej firmie UXPin

Świętujemy 10. odcinek na kanale YT, dlatego zaprosiliśmy wyjątkowego gościa! Julia pracuje w międzynarodowej firmie UXPin, która tworzy UX design tool, a zajmuje się tam content marketingiem. I to właśnie o content marketingu będziemy dzisiaj rozmawiać. Jak UXPin osiągnął globalny sukces dzięki content marketingowi? Co faktycznie działa i jak skutecznie realizować działania content marketingowe? Poznaj świetny przykład małej polskiej firmy usługowej, która potrafi w content 😀
Bartosz Manicki

Bartosz Manicki

23 maja 2022 r.

Jak wykorzystać Messengera do sprzedaży?

Rozmawiamy dzisiaj o królu wśród komunikatorów, który jest jednocześnie doskonałym narzędziem do działań promocyjnych - Messengerze! Do rozmowy z Bartkiem zaprosiliśmy Łukasza, który opowiada: Jak pozyskiwać zapytania przez Messengera? Jakie korzyści dla firm przynosi platforma? Jak wykorzystać Messengera, aby prowadzić skuteczne działania marketingowe?
Bartosz Manicki

Bartosz Manicki

9 maja 2022 r.

Jak efektywnie współpracować z agencją marketingową?

Prowadzenie działań marketingowych przez agencję przynosi wiele korzyści, a jak współpracować, aby odnieść sukces?
W dzisiejszym odcinku Bartek odpowiada na pytania Oli: Jak zmaksymalizować działania agencji? Jak wygląda współpraca z perspektywy agencji, a jak z perspektywy klienta? Jakimi wartościami powinny się kierować dwie strony?
Bartosz Manicki

Bartosz Manicki

26 kwietnia 2022 r.

Chcesz dostawać informacje o nowych wpisach?
Wpisz swój adres e-mail.

Loading