Blog

Piszemy o marketingu, designie i technologii.

Integracja platform e-commerce w GetResponse

Jeśli zastanawiasz się nad wprowadzeniem Marketing Automation dla Twojego biznesu, zapewne nurtuje Cię pytanie - co w sytuacji, kiedy mój sklep internetowy/platforma usługowa działa od dawna i przechowuje dane wszystkich klientów, informacje o sprzedaży czy płatnościach? Z pomocą przychodzą gotowe integracje GetResponse, które umożliwiają łatwą i bezproblemową integrację z najpopularniejszymi platformami e-commerce, takimi jak WooCoommerce, PrestaShop, Magento oraz Shopify.

19 maja 2023 r.

SEO vs Google Ads. W co zainwestować?

W dzisiejszym odcinku CEO ProjectUP, Bartek Manicki, opowiada o różnicach między SEO a Google Ads. Nie zabraknie konkretów: dowiecie się, które narzędzie jest droższe, a także kiedy je stosować. Wszyscy, którzy się zastanawiacie, co przyniesie lepsze efekty - ten podcast to dla Was pozycja obowiązkowa!

27 kwietnia 2023 r.

Na co zwrócić uwagę przy współpracy z influencerem?

W dzisiejszym odcinku Bartek Manicki rozmawia z Natalią Domańską - content kreatorką pracującą w naszej agencji. Dowiecie się między innymi, na co należy zwrócić uwagę sporządzając umowę z influencerem, jak dobrać odpowiednią osobę do promocji naszej marki oraz jak nie popełnić błędu podczas akcji promocyjnej. Zapraszamy!

20 kwietnia 2023 r.

Jak analityk IT może pomóc w biznesie?

Gościnią dzisiejszego odcinka jest Hania Gruzdowska - informatyczka, analityczka biznesowa, właścicielka platformy analizait.pl W rozmowie z Bartkiem opowiada o tym, czym zajmuje się jej firma, jak wygląda analiza biznesowa IT, a także jakie działania marketingowe pomogły jej działalności odnieść sukces.

13 kwietnia 2023 r.

Jak prowadzić skuteczny marketing w branży edukacyjnej

Gościem dzisiejszego odcinka jest Wiktor Jodłowski - CEO Talkersów, czyli szkoły języka angielskiego innej niż wszystkie. W rozmowie z Bartkiem opowiada o tym, jak marketing pozwolił rozbudować jego firmę z 1 osoby do 100. Nie zabrakło też anegdot i oczywiście historii, jak zrodził się pomysł na szkołę, w której w ogóle nie używa się języka polskiego.

7 kwietnia 2023 r.

Skuteczna komunikacja w biznesie

Maciej Kuźmicz pokazuje, że skuteczna komunikacja w biznesie nie polega tylko na codziennym mailingu i omawianiu wykresów w Excelu. W dzisiejszym odcinku odpowiada na pytanie jak się skutecznie komunikować w biznesie. Zapraszamy do słuchania i oglądania! 🌟

30 marca 2023 r.

GetResponse dla E-commerce

Kuba Sadowski z firmy GetResponse przybliża kulisy marketingu dla branży e-commerce.
Jeśli chcesz poznać najważniejsze rozwiązania dotyczące kampanii mailingowych, tworzenia stron i automatyzacji marketingu to koniecznie posłuchaj!

1 marca 2023 r.

Chcesz dostawać informacje o nowych wpisach?
Wpisz swój adres e-mail.

Loading