Blog

Piszemy o marketingu, designie i technologii.

Chcesz dostawać informacje o nowych wpisach?
Wpisz swój adres e-mail.

Jak pisać posty na Facebooku? Zobacz 9 praktycznych wskazówek

Pisanie postów na Facebooku ma przynosić Twojej firmie określone korzyści. Przede wszystkim budować świadomość i rozpoznawalność marki, promować i sprzedawać produkty lub usługi, a także tworzyć społeczność użytkowników, którzy staną się Twoimi ambasadorami. Jak osiągnąć te cele? Pomoże Ci w tym 9 wskazówek, jak pisać posty na Facebooku.
Aleksandra Maślij

Aleksandra Maślij

6 maja 2021 r.

Ile kosztuje marketing internetowy w biznesie usługowym?

Znaczenie digital marketingu rośnie z każdym rokiem. W 2018 w Polsce nastąpił przełomowy moment. Udział wydatków na reklamę cyfrową wyniósł 43% i był większy niż nakłady na reklamę telewizyjną, które wyniosły 40%. W kolejnych latach trend ten będzie się utrzymywał, zwiększając przewagę internetu. To oznacza konieczność systematycznej rozbudowy budżetu na działania marketingowe.
Bartosz Manicki

Bartosz Manicki

31 marca 2021 r.

Czy warto korzystać z przycisku „Promuj post” w 2021 roku?

Korzystanie z przycisku „Promuj post” wywołuje wiele skrajnych opinii. Z jednej strony ta opcja jest prostym i szybkim kreatorem reklam. Jednocześnie jej funkcjonalność wydaje się bardzo ograniczona. Dlatego postanowiliśmy zmierzyć się z tym tematem i jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy warto klikać przycisk „Promuj post”. Czy jest dla niego jakaś realna alternatywa?
Przemyslaw Tutaj

Przemyslaw Tutaj

19 marca 2021 r.

Jak osiągnąć sukces w e-commerce? Poradnik dla początkujących.

Niewątpliwie e-commerce jest dziedziną bardzo prężnie rozwijającą się na całym świecie. Jednak duża konkurencja sprawia, że coraz trudniej przebić się wśród innych sklepów internetowych, które wyrastają jak grzyby po deszczu. Jakie zatem działania podjąć, aby to akurat nam się udało? Na co zwrócić uwagę, żeby to właśnie nasz sklep internetowy nie zginął w gąszczu nowopowstających stron? Jak zwyczajnie osiągnąć sukces?
Aleksandra Chyła

Aleksandra Chyła

26 lutego 2021 r.

Chcesz dostawać informacje o nowych wpisach?
Wpisz swój adres e-mail.