AT Systems

Jak zwiększyliśmy rozpoznawalność marki z niszowej branży?

AT Systems jest firmą technologiczną, która od wielu lat zajmuje się elektryką, teletechniką i automatyką przemysłową. W zakres jej działalności wchodzi również wykonywanie instalacji teletechnicznej i sieci energetycznych. Marka, odkąd rozpoczęła działalność, wykonała ponad 5000 nowoczesnych przepompowni, 150 elementów automatyki dla oczyszczalni ścieków, a także kilkadziesiąt modernizacji budynków przemysłowych.

Nasze rezultaty
Oparte na faktach

100

k

zasięg strony na Facebooku

318.8

%

wzrost liczby odwiedzin strony na Facebooku

Działania wizerunkowe

Oczekiwaniem Klienta było zwiększenie widoczności jego marki w Internecie. Wdrożyliśmy regularne posty na Facebooku, które opowiadają o działaniach firmy, a także w przystępny sposób przedstawiają wiedzę branżową. Nasze działania na tej platformie miały na celu przyciągnięcie nowych odbiorców w pierwszych miesiącach współpracy. Główne cykle, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez użytkowników Facebooka, to „Realizacje” i „Edukacja” – mają one na celu pokazanie AT Systems jako eksperta w swojej dziedzinie. Pod wszystkie posty podpięliśmy reklamy Facebook Ads, w celu dotarcia do nowej grupy odbiorców, aby zainteresować ich tworzonym contentem.

Działania reklamowe

Dla AT Systems uruchomiliśmy również płatne kampanie Google Ads i Facebook Ads. Reklamy w serwisie Google zostały zoptymalizowane pod kątem wyświetlania się użytkownikom wyszukującym specyficzne dla danej branży słowa kluczowe. Kiedy liczba nowych obserwujących stronę na Facebooku osiągnęła satysfakcjonujący wynik, wdrożyliśmy kampanie marketingowe, których zadaniem było kierowanie ruchu na stronę. W przypadku obu kampanii założyliśmy, że są to osoby zdecydowane na zakup specjalistycznej, konkretnej usługi.

Cel marketingowy

Celem naszych działań był wzrost rozpoznawalności marki w internecie, przy pomocy narzędzi takich jak Facebook, Facebook Ads i Google Ads. Zbudowaliśmy również świadomość marki wśród konsumentów, aby firma AT Systems była powszechnie kojarzona. Nasze działania przekładają się bezpośrednio na wzrost liczby klientów marki AT Systems.

ProjectUP - Agencja marketingowa dla e-commerce