Osiedle Archipelag

Inwestycja deweloperska

Prowadząc marketing dla Osiedla Archipelag, świadczymy kompleksowe usługi promocyjne zarówno na Facebooku jak i Instagramie, które pozwalają na pozyskiwanie nowych, zainteresowanych ofertą klientów.

Rozwiązania:

  • Profil Facebook
  • Profil Instagram
  • Kampanie reklamowe social media
  • Sesje zdjęciowe

Social media

Dzięki naszym działaniom reklamowym w mediach społecznościowych oraz skutecznemu remarketingowi z powodzeniem sprzedajemy kolejne mieszkania w najnowszej inwestycji – Osiedlu Archipelag. Generujemy dla Klienta kilkadziesiąt zapytań sprzedażowych miesięcznie, zarówno w Messengerze jak i poprzez formularze kontaktowe. Podczas regularnych spotkań doradzamy jakie działania podjąć, aby zwiększyć sprzedaż poprzez Social Media.

Sprawdź profile:

Kampanie reklamowe

Facebook Ads / Instagram Ads

Realizujemy kampanie sprzedażowe Facebook Ads i Instagram Ads. Tworzymy i prowadzimy kampanie z ruchem do Messengera oraz do formularza kontaktowego na stronie www (lead generation). Dodatkowo prowadzimy kampanie komunikacyjne zwiększające świadomość i rozpoznawalność marki w mediach społecznościowych oraz budujące zaufanie do wysokiej jakości inwestycji.

Naszym głównym celem jest pozyskanie leadów (kontaktów od osób zainteresowanych zamieszkaniem na Osiedlu Archipelag) dla działu sprzedaży naszego klienta.

Sesje zdjęciowe

Co miesiąc realizujemy sesje zdjęciowe Osiedla Archipelag. Zdjęcia wykorzystywane są na stronie internetowej oraz w postach w mediach społecznościowych, przedstawiając poszczególne etapy inwestycji, postępy prac, końcowe budynki oraz wnętrza gotowe do odbiorów.